Mikrodotacje, Lokalne Przedsięwzięcia dla regionu stargardzkiego | Stowarzyszenie zwykłe „Nasze Kurcewo” – relacja z przeprowadzonego działania
1143
post-template-default,single,single-post,postid-1143,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Stowarzyszenie zwykłe „Nasze Kurcewo” – relacja z przeprowadzonego działania

Stowarzyszenie zwykłe „Nasze Kurcewo” – relacja z przeprowadzonego działania

Stowarzyszenie zwykłe „Nasze Kurcewo” w ramach realizowanego projektu „Wesoła jesień w Kurcewie” przeprowadziło kolejne spotkanie z dziećmi na świetlicy w Kurcewie.

Harmonogram spotkań zaplanowanych na miesiąc październik jest naprawdę bogaty i wierzymy, że jesień w Kurcewie będzie naprawę wesoła i pełna uśmiechów!

Bardzo się cieszymy, że dzięki środkom pochodzącym z mikrodotacji małe organizacje mogą realizować wspaniałe inicjatywy w swoich środowiskach lokalnych.

„Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich” w ramach „MIKRODOTACJE, LOKALNE PRZEDSIĘWZIĘCIA dla regionu stargardzkiego”