Mikrodotacje, Lokalne Przedsięwzięcia dla regionu stargardzkiego | Z końmi w szeroki świat
1419
post-template-default,single,single-post,postid-1419,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Z końmi w szeroki świat

Z końmi w szeroki świat

Realizacja projektów w ramach konkursu „Mikrodotacje, Lokalne Przedsięwzięcia dla regionu stargardzkiego” idzie pełną parą! Kolejne stowarzyszenie w Gminie Moryń cieszy się z zakupionego sprzętu oraz z remontu swojej nowej siedziby przy Gospodarstwie Agroturystycznym w Skotnicy.

Celem projektu Stowarzyszenia Podkowa w Moryniu pod nazwą „Z końmi w szeroki świat”, nastawionego na rozwój organizacji, było ułatwienie i podniesienie jakości pracy nad realizowanymi działaniami, takimi jak treningi i zawody jeździeckie. 13 października odbyła się oficjalna prezentacja wyremontowanego pomieszczenia, a tuż po niej wszyscy goście i członkowie stowarzyszenia mogli zobaczyć grupę świętującą Hubertusa. Tradycyjna pogoń za lisem cieszy się dużym powodzeniem wśród jeźdźców.