Mikrodotacje, Lokalne Przedsięwzięcia dla regionu stargardzkiego | Podsumowanie pełne inspiracji – KGW „ISKRA”
3382
post-template-default,single,single-post,postid-3382,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Podsumowanie pełne inspiracji – KGW „ISKRA”

Podsumowanie pełne inspiracji – KGW „ISKRA”

Każdy realizowany projekt ma swój początek i ma również swoje zakończenie.

Koło Gospodyń Wiejskich „ISKRA” z Żukowa zakończyło realizację działań w ramach projektu  „Żukowskie Koło Gospodyń na start”.

Zakończenie realizacji projektu to jednak początek założonych celów , które KGW „ISKRA” zamierza realizować.

Piękne podsumowanie z realizacji działań, wśród wyjątkowych zaproszonych gości wzmocniło przekonanie wszystkich , że warto realizować swoje marzenia, rozwijać pasje i tworzyć.

Jolanta Karasińska – Poetka, autorka utworów dla dzieci i dorosłych – opowiedziała wszystkim o swoim zamiłowaniu do pisania.

W trakcie wspólnej rozmowy mogliśmy usłyszeć niektóre autorskie utwory i poznać wydane książki.

Krzysztof Kłosowicz – Malarz -plastyk-grafik, twórca przepięknych obrazów – opowiedział o swojej przygodzie z malarstwem.

Na spotkanie Pan Krzysztof przywiózł kilka swoich obrazów. Jak przyznał dzieła, których jest autorem trafiły na różne kontynenty.

Anna Garzyńska – Przedstawicielka KGW opowiedziała historię założenia koła, podsumowała realizowany projekt i zachęciła wszystkich do współpracy i zaangażowania na rzecz i dla dobra społeczności Żukowa.

„Żukowskie Koło Gospodyń na start” – Projekt dofinansowany w ramach: Mikrodotacje, Lokalne Przedsięwzięcia dla regionu stargardzkiego” FIO 2014-2020.

Tomasz Lalik
Animator