Mikrodotacje, Lokalne Przedsięwzięcia dla regionu stargardzkiego | „Mobilna Fotobudka” – serdecznie zaprasza
4731
post-template-default,single,single-post,postid-4731,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-16.4,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

„Mobilna Fotobudka” – serdecznie zaprasza

„Mobilna Fotobudka” – serdecznie zaprasza

Stowarzyszenie Towarzystwo Turystyczne Na Południe Od Szczecina rozpoczęło realizację projektu „Mobilna Fotobudka na Południe Od Szczecina”.

W ramach otrzymanego grantu stowarzyszenie zakupiło sprzęt do realizacji „Mobilnej Fotobudki”.

Dzięki realizacji projektu Fotobudka będzie mogła dotrzeć tam, gdzie żaden fotograf nigdy nie dotarł.

Stowarzyszenie serdecznie zaprasza do współpracy świetlice wiejskie, gminne ośrodki kultury, domy dziecka, WTZ-y, ŚDS-y, domy pomocy społecznej itd. z powiatów południowej części województwa zachodniopomorskiego!

A już w najbliższy piątek 28 sierpnia od 12.00 „Mobilna Fotobudka” zagości w Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Lipianach.

Ze względów bezpieczeństwa mini-sesje realizowane będą pojedynczo w odstępach pół godzinnych. Zdjęcia wykonywane będą bezpłatnie, a każdy uczestnik otrzyma na pamiątkę wydruk jednej wybranej fotografii.

UWAGA! Obowiązują zapisy! Stowarzyszenie prosi o kontakt poprzez wiadomość na ich profilu FB w celu ustalenia dostępnych godzin.

Projekt „Mobilna Fotobudka Na Południe Od Szczecina” realizowany jest w ramach „Mikrodotacje, Lokalne Przedsięwzięcia FIO w województwie zachodniopomorskim 2020”